Technologie i wiedza

Holistyczne podejście do zdrowia oznacza pracę na ciele jak i na umyśle.

W swojej pracy posługuję się tylko udowodnionymi i sprawdzonymi metodami, łącząc proces coachingu z wiedzą z zakresu farmacji, medycyny wschodniej (ćwiczenia oddechowe) oraz suplementację i dietetykę. Najlepsze efekty daje dopiero całościowe podejście do klienta, czyli praca zarówno z ciałem jak i umysłem.

Dużą wagę przywiązuję do edukacji klienta, tak by stał się świadomą i niezależną osobą i był w stanie pomóc sobie samej w każdej sytuacji.

Prawdziwe zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu.

– World Health Organization

 

Zasady którymi się kieruję

Zdrowie i życie każdego człowieka jest największą wartością.
Należy ją chronic używajac wszystkich dostępnych metod.

Moje wartości, tworzą filozofię.
Rezultatem jest misja, czyli odpowiedź na pytanie: po co?

 • Aby pomagać innym, którzy w danym momencie potrzebują ulgi w cierpieniu.
 • Aby dostarczać rozwiązań, wiedzy i umiejętności, które pozwolą na rozwiązywanie konfliktów i problemów zarówno fizycznych jak i emocjonalnych.
 • Aby wspierać osoby w ich rozwoju, ponieważ aby być skutecznym w życiu, potrzebne są najlepsze narzędzia.
 • Aby otwierać drzwi, których nikt wcześniej nie otworzył.
 • Aby realizować swoją pasję i kochać to co się robi.
 
 

Proces coachingu

Coaching jest to metoda wspierania drugiego człowieka w jego rozwoju i osiągnięciu założonych celów. Dopiero przekroczenie własnych barier i ograniczeń daje nam możliwość pełnej transformacji.

Jest to proces, który pomoże ci w odkryciu tego, co hamuje cię przed osiągnięciem celu, uczy nowych sposobów myślenia i patrzenia w przyszłość. Przeszłość wykorzystuje się tu jako cenne źródło doświadczeń, bazę do budowy teraźniejszości i przyszłości.

Podczas tego procesu masz możliwość:

 • uwolnić się od przewlekłego bólu za pomocą psychosomatyki,
 • przekonać się jak Twoje myśli i emocje wpływają na ciało i kondycję fizyczną,
 • wyznaczyć cele i poznać źródło swojej motywacji,
 • zmienić swoje ograniczające przekonania,
 • pozbyć się głęboko zakorzenionych negatywnych emocji,
 • nauczyć szybko i efektywnie relaksować się,
 • pozbyć się swoich nałogów

Najprościej mówiąc, coaching polega na pokonaniu swoich blokad, zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych i uwolnieniu swojego potencjału.

 

Psychosomatyka

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Psychosomatyzacja jest to pojawienie się dolegliwości w ciele fizycznym wywołanych emocjami.

Już ponad 2000 lat temu Chińczycy zauważyli, że każda wyparta bądź tłumiona emocja z biegiem czasu powoduje niedomagania konkretnego narządu oraz w konsekwencji ból. Ból jest oznaką zablokowania swobodnego przepływu energii w organizmie. Każdy długotrwały ból, powyżej 6-8 tygodni (także na skutek fizycznego zranienia) jest konsekwencją negatywnych emocji, którym nie poświęcono wystarczająco dużo czasu na poziomie świadomym. Ból jest jedną z najbardziej pierwotnych fizjologicznie sposobów, Jakie Twój organizm wykorzystuje by zakomunikować o swoich potrzebach, lub oznajmić, że doświadcza skutków stresu czy cierpienia psychicznego wywołanego konfliktem wewnętrznym. Najczęstszym czynnikiem wywołującym objawy psychosomatyczne jest szeroko rozumiany stres.

Twoje zdrowie zależy od Twoich procesów myślowych, ponieważ wpływa to na Twoje emocje, ciało oraz na poziom energii.

System odpornościowy nieustannie podsłuchuje dialog wewnętrzny.

– Deepak Chopra

Podczas procesu coachingu będziesz miał możliwość:

 • nauki obniżenia poziomu swojego stresu,
 • poprawy swojej reakcji na stres,
 • dotarcia do źródła Twojego bólu oraz uwolnienia go by cieszyć się pełnym zdrowiem
 

 

Warszatat indywidualny

Jest to szkolenie, w trakcie którego łączę metody coachingowe z wiedzą z zakresu farmacji, fizjologii, dietetyki, odtruwania organizmu oraz diagnostyki i eliminacji pasożytów. Jeżeli szukasz kompleksowej pomocy, produktu szytego na miarę Twoich potrzeb, który działa zarówno na ciało jak i na umysł to ten trening jest odpowiedzią na Twoje problemy.

 

 

Co mnie wyróżnia?

Usuń przyczynę a nie tylko skutek choroby

Pracuję jako coach a zarazem jestem mgr farmacji z 10 letnim stażem. W swojej pracy wielokrotnie spotykałem się z przewlekle chorymi pacjentami, których zdrowie mimo przyjmowania wielu leków nie ulegało poprawie. Wieloletnie poszukiwania spowodowały, że zacząłem dostrzegać wiele różnych przyczyn tego samego problemu. Każdy problem może być może mieć swoje źródło zarówno w ciele ( dieta, pasożyty, zaburzenia fizjologiczne) oraz w umyśle ( wypieranie negatywnych emocji, ograniczające przekonania dotyczące Twojego ciała i umiejętności).

Mam Tobie do zaoferowania wiedzę popartą zawodowym doświadczeniem oraz metodologie różnych dróg dochodzenia do pełni zdrowia.

Znajdź to, co najlepiej działa dla Ciebie

W przeciwieństwie do innych profesjonalistów zajmujących się zdrowiem, ja pomagam klientom odnaleźć źródło problemu i dopiero potem daję im możliwość wyeliminowania symptomów i sprawienia by ciało zaczęło pracować tak jakby było całkowicie zdrowe.

Dociekliwość, łamanie stereotypów, zadawanie niewygodnych pytań, kwestionowanie medycznych standardów nieprzystosowanych do współczesnych warunków życia a
także nieodparta chęć wprowadzania nowej wiedzy w życie – wszystko to spowodowało, że zacząłem patrzeć na farmację z całkowicie nowej perspektywy.

Nie interesują mnie terapie alternatywne ale alternatywne podejście do medycyny zachodniej, reprezentowane przez lekarzy i farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystujących swoją wiedzę z zakresu biochemii i fizjologii w celu wyjaśnienia przyczyny choroby a nie tylko jej skutków.

Te nowe metody to nic innego jak zapomniane stare, sprawdzone i bezpieczne sposoby przynoszenia ulgi w cierpieniu, stosowane od ponad 150 lat.

Prawdziwy lekarz stosuje profilaktykę, dobry lekarz wylecza z chorób, a ten co leczy to marny lekarz.

– Przysłowie chińskie

 

 

Symbolika mojego logo

Holistyczna pełnia zdrowia to praca na dwóch płaszczyznach: ciała i umysłu oraz współdziałanie  czterech elementów zdrowia: farmacji, dietetyki, detoksu oraz coachingu.

Farmacja

Będąc piątym pokoleniem aptekarzy w rodzinie, doskonale zdaję sobie sprawę, iż w obecnym czasie trudno jest zachować zdrowie bez konieczności sięgania po leki. Stres, pośpiech, złe odżywianie – wszystko to sprawia, że nasz organizm wręcz domaga się szybkiej pomocy. Mało jednak kto zadaje sobie pytanie jak dany lek w konsekwencji wpłynie na Twoje zdrowie i czy zwalczasz tylko objaw choroby czy jego przyczynę. Moja wiedza i 10 letnie doświadczenie pomoże Tobie w zrozumieniu skutków działania leków i w wyborze najlepszego suplementu odpowiadającemu Twojemu stylowi życia.

Dietetyka

Znajomość fizjologii i procesów chemicznych zachodzących w organiźmie daje mi możliwość doradzenia Tobie najlepszego sposobu odżywiania zgodnego  z fizjologią Twojego ciała. Znajomość działania sztucznych dodatków żywieniowych takich jak konserwanty, słodziki, aromaty, barwniki daje mi szansę wyeliminowania większości Twoich dolegliwości zdrowotnych związanych z jedzeniem.

Detoks

O tym jak skuteczne jest Twoje odchudzanie a także wszystkie Twoje wysiłki zdrowotne decyduje stan całego organizmu a przede wszystkim stan wątroby,

Coaching

Coaching jest to metoda wspierania drugiego człowieka w jego rozwoju i osiągnięciu założonych celów. Hipnoza, NLP III generacji, praca z linią czasu  pomoże ci w odkryciu tego, co hamuje cię przed osiągnięciem celu, uczy nowych sposobów myślenia i patrzenia w przyszłość.

Dzięki coachingowi masz możliwość rzucenia nałogu, uwolnienia się od przewlekłego bólu, osiągnięcia wymarzonej sylwetki